• Extreme-Q 6.0 Arizer

Extreme-Q 6.0 Arizer Stacjonarny

Brak towaru
699.00
Wpisz swój e-mail
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Cena przesyłki 0
Odbiór osobisty 0
Poczta Polska 0
Poczta Polska (Pobranie) 20
Dostępność Brak towaru
Zostaw telefon

 

 

WAPORYZACJA Z VAPSTER - NAJLEPSZE WAPORYZATORY DO ZIÓŁ W POLSCE!


image

 

Inhalator można używać za pomocą rurki z ustnikiem do wdychania powietrza z ekstraktem z ziół lub w formie balonu z pełną kontrolą ilości pary w środku. Precyzyjna regulacja temperatury Extreme-Q i zmienne prędkości obrotowe wentylatora w zakresie jego mocy, spełniają nawet największe wymagania konsumenta. Wygodny system Whip wykonany z silikonowej rurki i szkła wysokiej jakości, zapewnia czystą, chłodną, aromatyczną i smaczną  parę wodną. Wentylator posiada aż trzy prędkości obrotowe. Extreme-Q jest pierwszym na świecie zdalnie sterowanym waporyzatorem, a do jego kontroli używamy pilota jeżeli nie chcemy stać przy urządzeniu i sterować przyciskami! Wygoda, dostępna na wyciągnięcie ręki, szybko staje się funkcją, z której nie chcesz zrezygnować! 

Dwuwarstwowa obudowa ze stali nierdzewnej z klasycznym chromowanym wykończeniem sprawia, że urządzenie jest chłodne i delikatne w dotyku, trzyma się je lekko i komfortowo. Waporyzator jest wykonany z materiałów najwyższej jakości, a potwierdza to jego trwałość i wytrzymałość. Szklane elementy, wykorzystane w jego budowie pobudzają uczucie chłodu oraz oraz poprawiają jakość i smak wydychanej pary wodnej.

Waporyzator wyprodukowany jest zgodnie z najwyższymi standardami, przy użyciu wyłącznie najwyższej jakości podzespołów. Jeżeli cenisz sobie wygodę, profesjonalizm i najwyższy standard waporyzacji, jest to urządzenie właśnie dla Ciebie. Sprzęt kanadyjskiej firmy rekomendowany na całym świecie w tak atrakcyjnej cenie kup właśnie od Vapster.

 

Zestaw zawiera:

- Arizer Extereme-Q 6,

- Pilot,

- Balon,

- Przejściówkę do balonu,

- Węża,

- Ustnik do węża,

- Komorę do nabijania ziół,

- Zasilacz i kabel do gniazdka,

- Instrukcję Obsługi.

 image

Podpis
E-mail
Zadaj pytanie
  • Polecamy
  • Producenci